Let’s do it Romania ! Let’s do it Gura Humorului !

Let’s do it Romania ! Let’s do it Gura Humorului !

logo-ldir-verticalSambata, 24 septembrie 2016, intre orele 9:00-14:00, in cadrul celui mai mare proiect de voluntariat din Romania intitulat Let s do it, in perimetrul orasului Gura Humorului se desfasoara o campanie de igienizare la care va invitam sa participati.

Sa renuntam pentru cateva ore la confortul personal si tot felul de prejudecati si sa ne dedicam curateniei urbei noastre dragi.
Daca aveti o propunere pentru igienizarea unui loc anume, va ajutam cu saci, manusi si o vorba buna, pentru ca iata, exista si oameni deosebiti ca dumneavoastra carora le pasa.

Si stiti ceva? daca tot v-ati sacrificat cateva ore din timpul dumneavoastra liber sa redati aspectul ingrijit unui parc, unei alei, unui copacel, va rugam sa luati atitudine daca cineva nu va respecta munca.
Sunt multe de facut si numai impreuna reusim !
Hai sa facem orasul nostru mai curat !

Loc de intalnire: Primaria orasului Gura Humorului, comp. protectia mediului.
Detalii la tel 0230235051/ int 117 sau 0730650722.

Share this post